KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15792051
nr 1579 2051
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1945. Bildmått: 21x39 cm, yttermått inklusive ram: 42x55 cm
Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 november 2023
kl 18:43:21
12/11 17:49:45
20 nov